MENU
Apartmány Sinfonietta
Dvoulůžkový apartmán s balkonem Katka

Apartmán je situovaný ve třetím podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na luhačovické panorama. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí,kávovarem,  lednicí, mikrovlnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení apartmánu bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán s balkonem Zdenka

Apartmán je situovaný ve druhém podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na luhačovické panorama. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí, kávovarem, lednicí, mikrovlnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení apartmánu bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán s terasou Kamila

Apartmán je situovaný v prvním podlaží penzionu s přímým vstupem na terasu s krásným výhledem na panorama Luhačovic. Na terase venkoví posezení pro 4 osoby. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí s manželskou posteli a jednolůžkem,  obývacím pokojem s pohovkou s funkcí spaní pro 2 osoby, jídelním a kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou a WC.

CENA ZA NOC OD: 4 300 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový pokoj Gabriela

Pokoj pro 1-2 osoby s oddělenou koupelnou a WC. Pokoj vybavením odpovídá hotelovému pokoji, který je vybaven dvoulůžkovou postelí a psacím stolem. Ke standardnímu vybavení pokoje bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení, lednice, kávovar.

CENA ZA NOC OD: 2 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový pokoj typu studio Anna

Studio je situováno ve třetím patře penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na panorama Luhačovic. Studio disponuje samostatným sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou varnou konvicí, lednicí, kávovarem, mikrovlnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení studia bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.

CENA ZA NOC OD: 3 600 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový pokoj typu studio Marie

Studio je situováno ve druhém patře penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na panorama Luhačovic. Studio disponuje samostatným sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou varnou konvicí, lednicí,kávovarem,  mikrovlnou troubou a nádobím. Ke standardnímu vybavení studia bezpečnostní trezor, televize, rádio a Wi-Fi připojení.

CENA ZA NOC OD: 3 600 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový přízemní apartmán Šarka

Apartmán je situovaný v přízemí penzionu. Díky své lehké dostupnosti je vhodný pro osoby se zhoršenou pohyblivostí. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí,  koupelnou se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s kuchyňským koutem vybaveným varnou konvicí, lednicí,kávovarem,  mikrovlnou troubou, varnou deskou, el. troubou a nádobím. V obývaci častí je pohovka s možností rozložení do postele pro 2 osoby.

Postele v ložnici je možné rozložit na 2 oddělené lůžka.

CENA ZA NOC OD: 3 400 Kč

DETAIL POKOJE

Akční nabídky

Rezervujte zde a ušetřete!

Příjezd
Odjezd
Počet dospělých
Počet dětí