MENU
Apartmány Sonáta
Apartmán s terasou Violoncello

Apartmán je situovaný ve druhém podlaží penzionu, s velkou slunečnou terasou, která je orientována do zeleně a klidné části Luhačovic. K dispozi jsou Vám léhatka s polstrováním a slunečník. Apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem , koupelnou se sprchovým koutem  a  wc,  samostaným kuchyňským koutem. 

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán Flétna

Apartmán je situovaný v prvním podlaží penzionu s výhledem do zahrady. Apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem a jednolůžkem s možností rozložení do dvoulůžkové pátrové postele, prostornou koupelnou se sprchovým koutem a wc. Apartmán má samostatný kuchyňský kout s jídelním stolem.

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán Housle

Apartmán je situovaný ve druhém podlaží penzionu, s výhledem do zahrady.   Prostorný apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem , koupelnou se sprchovým koutem a vanou, wc a  samostaným kuchyňským koutem s jídelním stolem.

Přístýlka pro 1 osobu možna v předsíni.

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán s oddělenými postelemi Klavír

Apartmán je situovaný ve třetím podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na klidnou část Luhačovic.Apartmán disponuje  ložnicí, která je vybavena  dvěma jednolůžky , koupelnou s rohovou vanou  a WC, samostaným wc, kuchyňským koutem. 

Pokoj je klimatizovány.

CENA ZA NOC OD: 3 400 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový apartmán Viola

Apartmán je situovaný ve druhém podlaží penzionu, s klidným výhledem do zahrady. Apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem a pohovkou s funkcí spání pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti, koupelnou s vanou, samostatným wc,  samostaným kuchyňským koutem. 

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový bezbariérový pokoj Klarinet

Pokoj je situovaný v prvním podlaží penzionu. Pokoj disponuje  ložnicí s dvojlůžkem,koupelnou se sprchovým koutem a speciální sociálním zařízením. Pokoj má také kuchyňský kout s jídelním stolem.
 
 

CENA ZA NOC OD: 3 600 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový podkrovní apartmán Harfa s vestavěným podlažím

Apartmán je situovaný ve třetím podlaží penzionu, z vlastního balkonu nabízí krásný výhled na klidnou část Luhačovic. Apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem a jednolůžkovou posteli. Dále ve vestavené častí  v podkroví je přistýlka pro 1-2 starší děti. Apartmán disponuje koupelnou s vanou a WC, kuchyňským koutem. 

Pokoj je klimatizovány.

CENA ZA NOC OD: 3 800 Kč

DETAIL POKOJE
Dvoulůžkový pokoj Pikola

Pokoj v klidné části domu, v prvním patře, vybavený manželskou postelí a kuchyňským koutem s jídelním stolem. Okna jsou situována na klidnou oblast obklopenou zelení. Součástí ubytování je samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

 

CENA ZA NOC OD: 3 600 Kč

DETAIL POKOJE
Třílůžkový apartmán Hoboj

Apartmán je situovaný v prvním podlaží penzionu, s výhledem na terasu. Dvoupokojový apartmán disponuje  ložnicí s dvojlůžkem ,samostatnou  ložnicí s jednolůžkem,koupelnou se sprchovým koutem a wc, samostaným kuchyňským koutem s jídelním stolem.

CENA ZA NOC OD: 4 500 Kč

DETAIL POKOJE

Akční nabídky

Rezervujte zde a ušetřete!

Příjezd
Odjezd
Počet dospělých
Počet dětí