MENU

Přehled služeb

Zajištění kulturních a společenských akcí

Rádi byste se účastnili bohatého kulturního a společenského programu v Luhačovicích nebo přilehlém regionu? Nabízíme Vám možnost dopředu si přes naši recepci rezervovat lístky, vstupenky nebo místa.

Zjištění lázeňských a wellness procedur

Rádi Vám zařídíme masáže, lázeňské a wellness procedury dle Vašich představ a přání. Nebo byste si raději zašli na pedikúru, manikúru, do kadeřnictví, fitness a jiné.

Rezervace sportovišť

Jste nadšení sportovci? Prozraďte nám co za sport provozujete a my Vám můžeme zajistit sportoviště včetně sportovního nářadí. V Luhačovicích můžete zajít třeba na tenis, fitness, minigolf, kuželky, bowling, můžete provozovat cyklistiku na zapůjčených kolech, nebo si jít zaplavat do nově zrekonstruované městské plovárny v blízkosti našeho penzionu.

Pomoc s organizováním volného času po dobu Vašeho pobytu

Na pokoj pro Vás vždy připravíme nejzajímavější aktivity, které během Vašeho pobytu region nabízí, a rádi vám doporučíme, co byste jistě v Luhačovicích a okolí neměli promeškat. A pravidelným zákazníkům Luhačovic můžeme naopak doporučit méně známá místa.

Doprava vozem penzionu

Cestujete k nám vlakem nebo se chystáte při pobytu v našem penzionu procestovat region vlakem nebo autobusem? Rádi Vás odvezeme na autobusové a vlakové nádraží v Luhačovicích a pomůžeme Vám s Vašimi zavazadly.

Akční nabídky

Rezervujte zde a ušetřete!

Příjezd
Odjezd
Počet dospělých
Počet dětí